مزوژل جالپرو

9
0.0/5 rating (0 votes)
مزوژل جالپرو

مزوژل جالپرو

جالپرو ساخت کشور سوئیس است که بر پایه هیالورونیک اسید و ترکیبات آمینو اسیدی ضروری مانند اسید آمینه پرولین، رشد سلولی را تقویت بخشیده و موجب آبرسانی و فعال سازی پوست می گردد. به این ترتیب با استفاده از مزوژل جالپرو می توانید پوستی درخشان و بدون نقص را برای خود رقم بزنید.

بعد از تزریق این ماده فعالیت سلول‌هایی به نام فیبروبلاست‌ها که وظیفه کلاژن‌سازی و تولید الاستین و… را بر عهده دارند افزایش می‌یابد. این فعالیت باعث افزایش میزان هیالورونیک اسید، الاستین و… پوست که نقش مهمی در جوانسازی و افزایش قوام پوست دارند می‌گردد.در عین حال هیالورونیک اسید موجود در این فراورده، جایگزین مناسبی برای هیالورونیک اسید از دست رفته پوست است. مجموع این عوامل باعث آبرسانی قوی پوست، کاهش چین و چروک‌های ریز پوست و افزایش قوام پوست و در نتیجه معکوس شدن پروسه پیری پوست می‌گردد.

Jalupro Site pics1

 

انواع مزوژل جالپرو

جالپرو کلاسیک

جالپرو HMW

نوع کلاسیک آن برای افراد جوان‌تر مناسب است و بیشتر نقش پیشگیری کننده از پیری زودرس پوست دارد. در مقابل مدل HMW حاوی اسید هیالورونیک بیشتری است که برای افراد با سن بیشتر و خشکی پوست شدیدتر به کار می‌رود.

مزایا جالپرو

رطوبت مطلوب پوست را حفظ و سبب ایجاد مولکول های شبکه ای شده در نتیجه قوام پوست افزایش می یابد.
با سرعت بخشیدن به متابولیک فیبروبلاست ها کلاژن سازی افزایش پیدا می کند.
جالپرو باعث ترمیم، درخشندگی و استحکام پوست می شود و همچنین کاهش روند پیر شدن پوست (بدن و صورت) کاهش چین و چروک و خطوط آشکار پوست، جلوگیری از الاستیسیته، بهبود جای زخم ها (جای آکنه)، کلوئیدها و نقاط قرمز پوست.