لیفت ابرو

لیفت ابرو
321
0.0/5 rating (0 votes)
لیفت ابرو

 

 

لیفت ابرو

با افزایش سن و به مرور زمان ابروها دچار افتادگی میشوند که صور شما را خسته و عصبی و حتی مسن تر نشان میدهد.

با بالا کشیدن ابرو . به اصطلاح لیفت ابرو هم چشم ها بازتر میشوند.هم چین و چروک هابازتر میشوند که در نهایت ظاهری جوان تر و شاداب تر خواهید داشت.

brown content img min

 

روش های لیفت ابرو بدون جراحی

لیفت ابرو با تزریق بوتاکس

با تزریق بوتاکس و ریلکس کرئن عضلات به خصوص در اطراف چشم و پیشانی موجب باز شدن چین و جروک ها میشود.همچنین با تزریق بوتاکس مقداری میتوان ابروها را بالا برد.

لیفت ابرو با نخ

ک سری ریزرشته هایی استفاده می شود که به منظور بالابردن و لیفت ابرو، در نواحی به خصوصی از صورت قرار می گیرند و نیز برای محو کردن افتادگی پوست در قسمت های مختلف صورت مثل پوست اطراف لپ ها، خطوط دور لب و افتادگی پوست گردن و غبغب استفاده می شود.

مزایا

در روش های لیفت ابرو با نخ بدون جراحی چون کاملا سرپایی است یک حسن محسوب میشود.همچنین هزینه کمتر وزمان کمتر برای انجام کار لازم است.

 لیفت ابرو با جراحی

لیفت آندوسکوپی ابرو یا لیفت اندوسکوپیک ابرو (Endoscopic eyebrow lift)، یکی از روش‌های جوان‌سازی صورت است که همزمان می‌تواند چند عامل ناخوشایند را در چهره شما برطرف کند: نخست اینکه چین و چروک پیشانی را رفع می‌کند؛ سپس ابرو را بالا می‌برد، فرم ابرو را اصلاح می‌کند و خط اخم را از بین می‌برد؛ همچنین می‌تواند به بالاتر رفتن پلک نیز کمک کند.این روش برای افتادگی های ملایم و متوسط مناسب است و بدلیل اینکه برش های محدودی ایجاد می کند درنتیجه عوارض کمتر و دوره ی درمان کوتاهتری دارد. این روش علاوه بر بالا بردن ابروها، پوست اطراف ابروها و پیشانی را صاف تر می کند و چین و چروک هایشان را ازبین می برد.

مراقبت های بعد از جراحی

یک هفته بعد از جراحی برای کشیدن بخیه بروید.

بهتر است سرتان بالاتر از بدنتان قرار دهید.

از انجام فعالیت هایی که فشار به سر وارد میکند خودداری کنید.

از انجام فعالیت های سنگین تا حدود سه ماه خودداری کنید.