افزایش سایز و طول آلت تناسلی مردان با تزریق ژل پنیس

افزایش سایز و طول آلت تناسلی مردان با تزریق ژل پنیس
1135
5.0/5 rating (2 votes)
افزایش سایز و طول آلت تناسلی مردان با تزریق ژل پنیس

 

افزایش سایز و طول آلت تناسلی مردان با تزریق ژل پنیس

در حال حاضر فقط یک روش غیرجراحی برای بزرگ کردن آلت مردان وجود دارد. تزریق ژل روشی سریع برای بزرگ کردن آلت تناسلی است که نیازی به جراحی ندارد. این عمل ایمن و بدون درد نتایجی را به دست می‌دهد که در عین برگشت‌پذیر بودن، از ماندگاری قابل توجهی نیز برخورداراند.

مزایای تزریق ژل پنیس

بدون درد

بدون جراحی و بی هوشی

درمانی ساده، بدون درد و سریع است، ظرف چند دقیقه کامل می‌شود و بیمار به خوبی آن را تحمل می‌کند.

پس از درمان نیازی به استراحت نیست بدین معنی که به محض اتمام درمان می‌توانید فعالیت‌های روزمره خود را از سر بگیرید. ممکن است در حد جزئی کبودی مشاهده شود که احتمال دارد برطرف شدن آن یک تاا دو هفته طول بکشد اما تاثیر جنسی نخواهد داشت. با این حال توصیه می‌شود که به مدت حداقل یک تادو هفته بعد از درمان از انجام رابطه جنسی و دیگر فعالیت‌های جنسی اجتناب کنید.

articles334

عوارض تزریق ژل پنیس

عوارض انگشت‌شماری دارد، اما احتمال بروز موارد زیر وجود دارد

کبودی و حساسیت به لمس

ورم تا چند روز

ژل با ویتامین E ، داروهای ضدالتهاب و آسپرین تداخل دارد و باعث خونریزی و کبودی می‌شود. این داروها را نباید قبل، در طول و بعد از درمان مصرف کرد.

شرایط تزریق ژل پنیس

سن بالای هجده سال

عدم ابتلا به بیماری های جدی مقاربتی

عدم ابتلا به عارضه های عفونی

نداشتن سابقه حساسیت به ژل هیالورونیک اسید

ماندگاری

متابولیسم، ورزش، دارو و نوع ژل بر بلندی آلت اثر می‌گذارد. ژل هیالورونیک اسید یک یا دو هفته پس از تزریق به طور طبیعی با بافت آلت یکی می‌شود. ماندگاری نتیجه معمولاً بین یک تا دو سال است. ژل به آهستگی متابولیزه می‌شود و توسط بدن بازجذب می‌شود. در صورت تمایل به حفظ نتیجه می‌توان مقدار اندکی از ژل را در فواصل معین دوباره تزریق کرد.